אירועים

הדפסת הזמנות לחתונה

7 באוגוסט 2017 על-ידי dolev ב- חתונות עם 0 תגובות

הדפסת הזמנות לחתונה

בשעה טובה הגעתם לשלב בחירת ההזמנות המודפסות לחתונה שלכם, ואין ספור האפשרויות עומד בפניכם, כולל בחירת חומרים, עיצוב וכיתוב. בתי דפוס רבים מציעים לכם את שירותיכם והבחירה בהם חייבת להיעשות נכון. זאת, כדי שההזמנות יגיעו בזמן, כמו שרציתם וללא עוגמת נפש והפסד כספי שנגרם לכם, וכדי ליהנות מהזמנה מעוצבת שנראית בדיוק כפי שרציתם שתיראה. בחירת בית הדפוס הנכון תקל עליכם לפחות בעניין זה ותפנה אתכם למלאכה הנעימה של שליחת ההזמנות ומסירתן לקרוביכם.

איך לבחור בית דפוס להדפסת הזמנות לחתונה?

בבואכם לבחור בית דפוס שימו לב לכמה נקודות שיעזרו לכם לבחור נכון.

  • מחירים – מחיר צריך להיות סביר ואת זה תדעו אחרי סקר שווקים, כלומר לא זול מדי ולא יקר מדי, משום שאי אפשר להתפשר על איכות חומר הגלם ומחיר נמוך מדי לא יבטיח לכם נייר משובח שההדפסה עליו תיראה טוב ובצורה אופטימלית.
  • התמחות בהזמנות לחתונה – בחרו בית דפוס שמתמחה גם בהזמנות חתונה ולא כזה שיהיה מוכן לעשות לכם טובה רק משום שנוח לכם להזמין בו. זה יחסוך מכם טעויות שייעשו על ידי מי שאינו מכיר את העבודה ולא ידייק בה. יכול להיות שתקבלו הזמנות לחתונה, אבל לא כאלה שנראות מקצועיות ומכובדות, קרוב לוודאי.
  • אל תוותרו על עיצוב גרפי – בין אם אתם שכרתם בנפרד או של בית הדפוס. זה גם משום שתהליך העבודה עם גרפיקאית תאפשר לכם לדייק יותר בניסוח ובעיצוב ובחירת התבנית הנכונה. אנשי מקצוע מנוסים יודעים בדיוק על מה לשים דגש וחוסכים לכם זמן.
  • שירות לקוחות אדיב וזמין – אם אין לכם עם מי לדבר ואתם מתקשים למצוא כדי לשאול שאלות לא בטוח שתוכלו להכניס שינויים או לפתור בעיות בזמן.
  • הבטחת שיתוף פעולה לכל אורך הדרך – עבודה צמודה מבטיחה שלא ייעשו שינויים שלא אישרתם.
  • תיק עבודות מוחשי – אל תסתפקו בתיק עבודות באינטרנט. אתם בוחרים מוצר מודפס ועליכם למשש אותו להרגיש אותו בידיכם, כדי להבטיח שתקבלו בדיוק את מה שהזמנתם.
  • הסברים ושקיפות – ודאו שאתם מקבלים את כל ההסברים על העבודה, מה זה כרומו, מה זה דו צדדי, מהי הפרדת צבעים, ואיך נראית בפועל כל אפשרות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*