אירועים

קייטרינג חלבי

5 בפברואר 2013 על-ידי מירי ביטון ב- אוכל לאירועים עם 0 תגובות

קייטרינג חלבי

בשנים האחרונות ניתן לראות כי אנשים רבים מחליטים לוותר על אותו קייטרינג בשרי וכבד לטובת קייטרינג חלבי. אם בעבר, אנשים סברו כי קייטרינג חלבי אינו מכובד או לא ישביע את הרעב של המוזמנים, כיום היצע המזונות המוצעים במסגרתו שולל כל סיכוי שמא האורחים לא ייהנו ממגוון המאכלים האיכותיים והטעימים המוגשים בו.

קייטרינג חלבי- מתי הוא מתאים?

יש לקחת בחשבון כי לא תמיד מתאים להזמין קייטרינג חלבי וראשית כל ההמלצה היא לבצע אפיון של האירוע והמוזמנים אליו ורק לאחר מכן להגיע למסקנה באשר לסוג הקייטרינג המתאים. כאן, חשוב לקחת בחשבון את סוג האירוע. אירוע חתונה המתרחש בשעות הערב המאוחרות ואליו מוזמנים אנשים רבים מכל רחבי הארץ הוא אירוע שבדרך כלל האורחים המגיעים אליו מעוניינים לאכול בשר איכותי. אך דבר זה אינו מחייב וניתן גם להפתיע אותם בדגים משובחים, מיני תוספות מקוריות, קינוחים טעימים ועוד.

קייטרינג חלבי מתאים לכל שעה

קייטרינג חלבי מתאים לאירועים המתרחשים בכל שעות היום. ניתן להחליט על תפריט של מזונות חלביים אשר הולמים יותר אירועים המתרחשים בשעות אחר הצהרים המאוחרות, כמו למשל תפריט המורכב מדגים, סוגים שונים של פסטות חמות וקישים לעומת תפריט חלבי המתאים לאירועים המתרחשים בבקרים ובשעות הצהרים ומכילים סלטים מסוגים שונים, סוגי תבשילים מביצים, סוגים שונים של לחמים, גבינות ועוד.

קייטרינג חלבי מתאים לרוב המוזמנים

אחד מהיתרונות של קייטרינג מאכלים חלביים הוא שקייטרינג זה מתאים לרוב המוזמנים והאפשרויות רבות יותר לכל אורח. אם למשל מדובר על אורחים צמחוניים, הם יוכלו להתענג על רוב המאכלים. גם שומרי המסורת יוכלו ליהנות ממאכלים חלביים. בנוסף, כיום ניתן להזמין גם מאכלי מופחתי קלוריות העשויים מגבינות רזות, שמן זית, ירקות רבים וקמח מלא. דבר אשר יכול להתאים גם למוזמנים אשר סובלים מבעיות בריאותיות שונות או כאלו המעוניינים לשמור על משקלם ובריאותם גם בעת האירוע.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*