אירועים

שמלות כלה לדתיות שלא מוכנות להתפשר!

19 ביוני 2017 על-ידי dolev ב- ביגוד לאירועים עם 0 תגובות

שמלות כלה לדתיות  שלא מוכנות להתפשר!

היום יותר מתמיד, הכלות הדתיות אינו מוכנות להתפשר על לוק מרשים ואופנתי לערב הגדול שלהן, ובצדק! המודעות הגדולה לאופנה בקרב קהל הנשים הדתיות מביא לכך שיותר ויותר כלות דתיות מחפשות מעצבים מוכשרים שיוכלו להתאים להן את השמלה המושלמת – שתהלום את חוקי הצניעות שיקרים לליבן, אך שתהיה עדיין טרנדית ומעודכנת. שמלה לכלה דתייה צריכה לכסות את עצם הבריח שבצוואר, לעבור את הברכיים (מה שרוב רובן של שמלות הכלה עושות בין כה וכה) ולעבור את המרפק. מכאן והלאה – השמיים הם הגבול!

מצאי מעצב שמבין אותך

אם גם את בשעה טובה מתכוננת להיכנס לברית הנישואים עם בחיר ליבך ורוצה למצוא את שמלת החלומות שלך, חשוב שתמצאי קודם את מעצב החלומות שלך. איך תזהי מעצב כזה? כידוע רובם של המעצבים עובדים עם כל סוגי הכלות – חילוניות ודתיות כאחד, וכמובן גם מכל העדות. חשוב מאוד שתהיה לך כימיה אישית טובה עם המעצב שלך, ושהוא יבין את חשיבות עניין הצניעות עבורך ולא ינסה חלילה לשכנע אותך לוויתורים שממש אינם הכרחיים עבור שמלה יפה, כמו שרוול קצר יותר או מחשוף. מעצב איכותי ידע בדיוק כיצד להתאים לך שמלה מרשימה, מבלי לוותר על מה שחשוב לך!

התאמת התסרוקת והאיפור

לכלות דתיות רבות חשוב לבחור בתסרוקת מחמיאה אך לא צעקנית ובאיפור המדגיש את היופי הטבעי שלהן. מומלץ לבחור בתסרוקת חצי אסופה, שתיתן לך מראה אלגנטי, אך כזו שתאפשר לך ליהנות עדיין מהתחושה של שיער פזור, ברגעים האחרונים שלך כרווקה. כידוע לא כל הכלות הדתיות נוהגות לענוד תכשיטים בזמן התפילה המיוחדת שלהן לפני החופה, אך תוכלי לבחור תכשיטים שקל להוריד ולענוד מחדש, וכך ליהנות מכל העולמות!

התאמת הנעליים

בין את מעדיפה נעל עם עקב נמוך יותר, ואפילו נעל שטוחה לחלוטין, חשוב מאוד להתאים אותה לשמלה. קחי אתך דוגמית של בד השמלה כאשר את מחפשת נעליים לחתונה, ולאחר מכן הביאי אתך את הנעליים לסטודיו של המעצב, על מנת שהוא יוודא את האורך הנכון והמדויק ביותר של השמלה שלך. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

 

 

 

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*