איפור כלה

יום החתונה שלך הוא יום שכולו מושתת על רעות, אהבה, חום, משפחתיות וכמובן זוגיות. בכדי שתחווי את היום שלך בנחת וברוגע, החלטנו להעניק לך מספר טיפים שיהפכו את היום הזה למושלם עבורך. אחרי ההצעה שלו, במידה והחלטת לאמור לו כן, כדאי ששניכם תיקחו מספר נשימות עמוקות ותעכלו את הבשורה העתידית למשך מספר שבועות.

אחרי שהבנתם כי אתם בטוחים ברצון שלכם לנצור את אהבתכם לנצח בברית הנישואין, כדאי להתחיל לחפש מקום לחגוג בו את האירוע. כלה יקרה, כמוך עוד כלות רבות שנאחזות בחלום ילדות ישן של חתונה בסגנון מסוים, שימי לב כי עם השנים גם הסגנון חולף ואת צריכה להתוודע לסטייל החדש העונה לאופנה העכשווית. יחד עם האופנה הקיימת, אנחנו מאמינים כי האמירה שלך ושל בן זוגך חשובה מאוד וחייבת להיחרט בסגנון הכללי של האירוע. נכון, בחורף יורד גשם אך במידה ואתם מעוניינים לחסוך, חשוב שתדעו שחתונת חורף זולה יותר מחתונת קיץ ונראה כי לאחרונה הפכה לטרנד עכשווי.

כלה עם אמירה אישית

אחרי שנבחר המקום והתאריך המיוחל, הגיע הזמן להדר את עצמך בשמלת כלה שתגדיר את האישיות שלך ולא של אימך או בת דודתך. כדאי שתתחברי לשמלה ותאמיני בה, התמונות של החתונה הולכות ללוות אותך למשך שנים, כלומר לעד. לאחר בחירת הסגנון והסטייל, חשוב מאוד לבחור עיצוב שיער וכמובן איפור כלה.

בבחירת איפור כלה, יש לתאם את הסגנון עם עיצוב השיער, מאחר ויש קשר ישיר בניהם. אם את בחורה טבעית שהיופי קורן בה ללא עזרים, בקשי איפור כלה עדין שיבליט את היופי הקיים ואת קווי המתאר. חשוב להימנע מעומס של צבעים ולהשתמש רק בצבעי מאט. המצלמה החדה ובעלת הפיקסל הגבוה של הצלמים עלולה לקלוט אפילו פגמים קטנים בעור, לכן חשוב שהמאפר או המאפרת שלך יבחרו במייק אפ שתואם לצבע עורך, מכסה היטב אך עדין בהתאם. כעת שיש בידך מקום, תאריך, שמלה, שיער וכמובן איפור כלה, אנחנו סומכים עלייך שתצליחי להשלים את החסר בלי בעיה. שיהיה במזל טוב!

מאת

מירי ביטון

שמי מירי ביטון, יחצ"נית בעברי וכיום עוסקת בתחום הפרסום. בנוסף, אני מפעילה את הבלוג הזה כתחביב ועל מנת לספק חדשות ועדכונים בתחום האירועים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *