אירועים

קורס בישול

11 בפברואר 2013 על-ידי מירי ביטון ב- אוכל לאירועים עם 0 תגובות

קורס בישול

בשנים האחרונות ניתן לראות היצע גדול של קורסים לבישול ברוב הערים בישראל. אם גם אתם תמיד רציתם ללמוד כיצד לבשל או חשים כי אתם חייבים ללמוד כיצד לבשל בוודאי תשמחו לשמוע כי תוכלו לבחור קורס בישול ייעודי באותו נושא בו אתם מעוניינים.

קורס בישול – לא רק לנשים

אם בעבר שלטה מוסכמה חברתית תמוהה אשר הצביעה על מקומה של האישה במטבח ומקומו של הדבר בעבודה, כיום המצב השתנה. אין זה מקרי להגיע למתנ"ס ולמצוא קבוצה מעורבת של גברים ונשים אשר לומדים כיצד לבשל ואין זה מקרי לומר כי נרשמתם ללימודי בישול. כיום, קורס בישול הוא לא רק לנשים וכל גבר יכול להירשם וללמוד בהנאה גמורה כיצד להיות אותו שף שתמיד חלם להיות במטבח הפרטי בביתו.

קורס בישול או לימודי בישול?

רבים אינם עושים יודעים כי קיים הבדל משמעותי ביו קורס בישול לבין לימודי בישול. קורס בישול בדרך כלל עוסק בתחום מסוים של הבישול ולעיתים קרובות הוא מכונה סדנה לבישול. כאן מדובר על קורס הכולל בין מפגש אחד לעשרה מפגשים. קהל היעד המתאים לקורס זה מפורט בדרישות וכן הסילאבוס של הקורס. לימודי בישול לעומת זאת, הם לימודים אשר דו או תלת שנתיים הנערכים בבתי ספר למלונאות ובישול בישראל ודומים למסלולים אקדמאים. כאן התלמיד ילמד קורסי מבואות חובה, קורסי העשרה, סדנאות שונות, יצטרך להשתלב במסעדה או בקונדיטוריה כחלק מהסטאז' ויעבור את כל הבחינות הנדרשות.

לסיכום, לימודי בישול מיועדים לאנשים המעוניינים לעבוד במקצוע ונמשכים כשנתיים שלוש. קורס בישול הוא בדרך כלל קורס בנושא נקודתית אחד ומיועד לקהל הרחב. רוב הקורסים מיועדים לחובבנים המעוניינים לשפר את כישורי הבישול שלהם, אך ישנם גם קורסים ייעודים המיועדים לאנשי מקצוע המעוניינים להשלים ידע בתחום זה או אחר של הבישול.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*