שמלות כלה צנועות

יום הנישואין הוא יום גדול מכל בחינה שהיא, יחד עם המשמעות הגדולה והחשיבות היתרה של היום הזה, חשוב לנו להראות במיטבנו וללבוש שמלת כלה מחמיאה ויפה. איפה ניתן למצוא שמלות כלה צנועות? איך נבחר את השמלה המתאימה לנו מכולן? 

איפה ניתן למצוא שמלות כלה צנועות?

יש כיום סלוני כלות בסגנונות שונים. כאשר אנו בוחרות את הסלון עלינו להתמקד בסגנון הרצוי לנו. כך נוכל לאתר בסלון הכלות את השמלה שמתאימה לנו ועונה על הציפיות שלנו. ניתן לבחור כיום שמלות כלה צנועות בסלונים מתמחים. שם מציעים קולקציה נרחבת ועשירה של שמלות מעוצבות אשר כל אחת מהן נועדה להתאים לכלה אחרת מבחינת ממדי הגוף שלה, טעמה האישי, התקציב ופרמטרים נוספים. 

למדוד, לתקן ולהתאים סופית

כדי ששמלת כלה צנועה אכן תתאים ותחמיא לכלה צריך לבחור בשימת לב את הגזרה ואת האריגים. לאחר שלב ראשוני צריך למדוד את השמלה כדי לראות איך היא לבושה על הכלה. כמובן שתמיד יהיה צורך לבצע אי אילו תיקונים על מנת להשיג התאמות סופיות של השמלה. להרחיב או להצר, להעלות או להנמיך וכן הלאה. המטרה היא להשיג שלימות, להביא לכך שהשמלה מושלמת ונראית נהדר על הכלה. התאמה טובה מביאה לכך שהשמלה תהיה יפה ברמה מקסימלית ותשלים את המראה של הכלה ביום החופה שלה.

מקצועיות בעיצוב ובתדמיתנות

עיצוב אופנה ותדמיתנות הם תחומים שיש בהם כללים וגם יצירתיות רבה. בסלון מקצועי כמו באתר https://moda-ani.com שבו הצוות מומחה בענף ניתן למצוא שמלות בסגנונות שונים ובין היתר גם שמלות צנועות ומחמיאות שתותאמנה אישית על הכלה. כך השמלה תחמיא, תהיה נהדרת ותלווה את הכלה ביום החופה בהרגשה נהדרת ולמראה מושלם. בחרי שמלת כלה צנועה ויפה אצל המומחיות בתחום!

איך לבחור קעקוע (גם אם הוא זמני)

קעקועים זמניים יוכלו להישאר על גופנו עד חמישה ימים ומשמשים בעיקר כאטרקציה לאירוע או מסיבה, אבל מי אמר שיהיה קל לבחור? גם אם אנחנו יודעים כי זהו קעקוע זמני, וכי יש סיכוי טוב שעוד הערב נסיר אותו. עדיין חשוב לנו לבחור את הקעקוע שהכי נתחבר אליו, שנרגיש איתו הכי יפים, שנצליח להצחיק אחרים או כל סיבה אחרת. לבחור קעקוע זה תמיד קשה, נקודה. אז אילו סוגי קעקוע זמני יש בכלל? ואיך באמת בוחרים אחד? כל התשובות נמצאות בהמשך המאמר.

סוגי קעקוע זמני


כולנו כבר מכירים את האטרקציה שנכנסה חזק כמעט לכל סוגי האירועים שאנחנו מכירים, אם זה מסיבות פול מון, חתונות, ימי הולדת, בר \ בת מצווה ועוד. קעקועים זמניים נחשבים היום לאחת האטרקציות הכי נחשקות ללא מעט סוגים של אירועים. אז אילו סגנונות יש?

  1. אולטרה דיפ – קעקועי אולטרה דיפ אלו קעקועי פול מון זמניים. הם נוצרים על ידי טבילת איבר מסוים במיכל מים עם צבעים ולאחר ייבוש קצרצר מתקבלת על גופנו צורה צבעונית פסיכודלית וזוהרת.
  2. קעקועי אייר בראש – קעקועי אייר בראש בהחלט נותנים את התחושה של קעקוע אמיתי ונשארים על הגוף בין שלושה לחמישה ימים.
  3. קעקועי חינה – קעקועי החינה המוכרים, יתאימו יותר לאירועים רגועים ובאווירה יותר שאנטית. 

כל אחד מסוגי הקעקועים הזמניים הללו שונה בתכלית ומתאים לסגנון אחר של אירוע. 

איך בוחרים?


כמובן שתחילה נבחר את סגנון הקעקוע המועדף עלינו, בדומה לגרפיטי על כובעים. אם צבעוני ופסיכודלי או אם מציאותי מאוד. אחרי שהחלטנו על הסגנון, השאלה המרכזית אותה נרצה לשאול היא מה התוצאה שנרצה לקבל. האם נרצה להצחיק את כולם? או שמא להצטלם טוב… זוהי לגמרי הבחירה שלכם עם אלמנט שמקל על כל ההתלבטות – תעשו יותר מאחד או בכל אירוע תבחרו משהו אחר.

מחפשים השראה? בקרו באתר: https://www.magic-caricatures.com/

היתרונות של הפקת כנסים אונליין

הטכנולוגיה מאפשרת הפקת כנסים אונליין, ברמה גבוהה יותר מאי פעם. אבל מעבר לעובדה שזה אפשרי, שאין שום בעיה לקיים פאנלים דיגיטליים ולהעביר תכנים מכל סוג אונליין, יש לכך גם כמה וכמה יתרונות. 

הפקה זריזה יותר 

אין סיכוי שהכנסים הרגילים יחלפו בקרוב מן העולם, אבל אין ספק שהם כבר לא בהכרח הבחירה הראשונה. הפקת כנסים אונליין מאפשרת להפיק כנס בכל תחום, רפואי, טכנולוגי, עסקי או אחר, בצורה זריזה יותר מאי פעם. מעבר לכך שזה מאוד יעיל, כך אפשר לקיים כנסים אקטואליים, הנוגעים בענייני השעה ללא שום דיחוי. 

אין הגבלה במספר המשתתפים 

מכירים את הקושי במציאת אולם, אודיטוריום או מרכז כנסים שיתאים עבור אירוע המוני? ובכן, הפקת כנסים אונליין לוקחת את הקושי הזה ופשוט מעלימה אותו לחלוטין. במרחב הדיגיטלי אין שום משמעות לשאלה האם מספר המשתתפים יגיע לכמה עשרות, לכמה מאות או להרבה יותר מכמה אלפים. יש מקום לכולם. 

אתגרי לוגיסטיקה כמעט ולא קיימים 

לארגן שולחנות, להביא קייטרינג, לתכנן שלטים, להשקיע במיתוג, להביא תאורה, להביא סדרנים, להקים דוכנים, כל זה שייך לכנסים הרגילים, אבל לא לאלה מהסוג הווירטואלי. בהפקה של כנסים במרחב הדיגיטלי אין כמעט בכלל אתגרים לוגיסטיים. וכשאין אתגרים מהסוג הזה, הרבה יותר נוח להפיק את הכנס. וכמובן, כאשר חוסכים תהליכים וחוסכים בכוח אדם, גם העלויות לארגן את כל האירוע יורדות. 

מפיקים כנס אונליין? פנו אל קלידוסקופ הפקת אירועים >>>

לא מושפעים מסגרים והגבלות 

בשלב שבו נכתבים הדברים, עוד ווריאנט של קורונה מאיים על העולם. סימנים ראשונים להופעתו כבר נרשמו בישראל. במציאות שבה סגרים, הגבלות ותנאים משתנים הם חלק מהחיים, טוב שיש דרך להפיק אירוע וכנס שלא מושפע מכל אלה. לכולם נוח לאשר השתתפות ונוח לארח את המוזמנים במרחב שבו אין צורך בביטולים או דחיות.