סידור של בלונים בחדר ליום הולדת בלתי נשכחת

דמיינו לעצמכם; יום ההולדת שלכם הגיע, אתם חוזרים הביתה לאחר יום עבודה עמוס וקשה במיוחד שבו אף אחד לא ממש זכר שזה היום המיוחד שלכם. אתם פותחים את דלת החדר ומגלים להפתעתכם שהחדר מלא בבלונים צבעוניים שהכינו לכם מבעוד מועד אהוביכם. סידור של בלונים ליום הולדת הפך ולא בכדי, לאחת הדרכים הנפלאות להפתיע את האנשים שאנחנו הכי אוהבים.

זה פשוט מאוד; כשיום ההולדת של יקירנו מתקרב, נרים טלפון לחנות הקרובה אלינו ונזמין מהם את סידור הבלונים ליום הולדת בחדר אותו אנו בוחרים. את הסידור ניתן להזמין מראש ובהתאמה אישית יחד עם החנות.

סידור של בלונים בחדר ליום הולדת ולכל אירוע אחר

אם לומר את האמת, יום הולדת הוא רק אחד מתוך אינסוף אירועים ומועדים שבהם תוכלו לבחור לקשט את החדר בשלל בלונים. סידור של בלונים ליום הולדת הוא אמנם מתבקש, אבל גם יתאים לאירועים נוספים:

  • הצעת נישואין – רק תארו לכם את פניה של האישה הנפלאה בחייכם שתיכנס לבית מקושט בבלונים בצבעים רומנטיים, וליד הקיר ייכתב המשפט "התינשאי לי?” באותיות בלונים ענקיות. תוכלו לשלב את הבלונים עם פרחים ונרות (כמובן ללא כל סיכון, סידור החדר יתבצע בצורה מלאת מחשבה)
  • מתנה – למי שבאמת אוהב להשקיע במתן מתנות לא רק ביום הולדת, קישוט החדר בבלונים הוא אופציה נפלאה. במרכז החדר ניתן להעמיד את המתנה שלכם וסביבה יפוזרו בלונים בשלל צבעים.
  • יום הולדת – בלונים מסודרים בחדר ליום הולדת הם לא רק הפתעה נעימה, אלא גם דרך להראות שהשקעתם! אין ספק שהחוגג או החוגגת יעריכו אתכם במיוחד.

להכניס קצת צבע לחדר

האושר האמיתי טמון בדברים הקטנים, ולא משנה מה הסיבה שלשמה אתם מעוניינים בסידור בלונים בחדר אם ליומולדת, הצעת נישואין, מתנה ועוד – דעו שבכל מצב מי שיזכה לקבל מכם את המתנה הנפלאה יעריך אתכם ויבין בדיוק כמה השקעתם בו. בפעם הבאה שהחבר הכי טוב חוגג, ארגנו לו סידור של בלונים ליום הולדת ועשו לו את היום.

 

חגיגת ימי הולדת בצורה מקורית

כל הורה אשר רוצה לערוך יום הולדת לילד שלו, רוצה לערוך עבורו אירוע מיוחד. בשביל זה הוא מחפש עבורו משהו ייחודי ושונה, מסוג הדברים שלא נהג לבצע באופן רגיל, בשביל זה הוא רוצה לערוך חגיגת יום הולדת שהורים אחרים לא חוגגים לילדים שלהם בצורה דומה.

ישנן דרכים שונות כיצד לחגוג ימי הולדת לילדים, אנחנו יכולים לחגוג את האירוע במסעדה, מועדון, פארק או גינה ציבורית. הכל תלוי בגיל בכמות הילדים ובאופי האירוע שרוצים לייצר. אך אם אנחנו רוצים לחגוג אירוע בצורה ייחודית ומיוחדת, אזי שאנחנו צריכים לעשות זאת בצורה שונה.

אחת האופציות היא לערוך אירוע יום הולדת בחדר בריחה https://sherlocked.co.il/escape_rooms/uledet. אחד המקומות הפופולאריים והאהובים ביותר לבילוי על ילדים. אנחנו יכולים להציע אירוע בחדר בריחה, הן באופן בלעדי עם ילדים אחרים, וכן, אנחנו יכולים לערוך אירוע בהשתתפות הורים.

כשאנחנו מחליטים לערך אירוע בחדר בריחה, עלינו לקחת בחשבון כמה דברים. ראשית, עלינו. לוודא שהסיפור בחדר מותאם לילדים, שמדובר בעלילה שילדים יכולים ליהנות ממנה. שנית, אנחנו צריכים לוודא שכמות האנשים שיכולים להיכנס לחדר היא מספקת, כלומר שכל המששתפים באירוע יכולים לשאת חלק באירוע. שלישית, עלינו לוודא שמדובר בחדר בריחה שיש בו עוד דברים, כמו למשל מקום לאכול ומקום בו ניתן לארח את המשתתפים באירוע. כך יהיה להם איפה לחכות.

חשוב להדגיש, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חדרי בריחה בכל רחבי הארץ. אך מן הסתם, אנחנו נרצה לשכור חדר שהוא גם קרוב אלינו פיזית, על מנת שלא נצטרך ללכת רחוק מדי, וכן אנחנו נרצה לשכור חדר בריחה שיתאים למה שאנחנו מחפשים מבחינת כל הנקודות שציינו קודם לכן. כך אנחנו נוכל להפיק תועלת מהחדר באופן מלא.

לפני סיום נציין, חדר בריחה יכול לשמש מקור עבר אירועי יום הולדת שונים. אנחנו יכולים להשתמש בו עבור ימי הולדת של ילדים, אך גם עבור ימי הולדת של בני נוער ומבוגרים וכן עבור אירועים אחרים, אם נרצה בכך. כל אירוע שנרצה, נוכל לערוך במקום וליהנות מכך בכל גיל.

ODT לימי הולדת – הפעלה שבטוח לא חשבתם עליה!

כל הורה רוצה לתת לילד שלו את החוויות הטובות ביותר מגיל הילדות שלו. ההבנה של ההורים היא שחוויות טובות מבטיחות כי הילד ייהנה הרבה יותר ויפיק הרבה יותר מהילדות שלו וזהו גם התפקיד של ההורה לספק לילד את החוויות הללו. אין ספק כי לאורך כל השנה אנחנו צריכים להשקיע מאוד בחוויות שהילד מקבל אך יש תאריך אחד שבו אנו חייבים להשקיע את כל המשאבים בכדי להבטיח כי הילד יהיה מרוצה כמה שיותר ואנו כמובן מדברים על יום ההולדת של הילד. ביום ההולדת של הילד אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להבטיח כי לילד תהיה חוויה חיובית אשר הוא לא ישכח כל החיים. כאן בדיוק נכנסים לתמונה ODT לימי הולדת אשר מספקים חוויה מיוחדת וייחודית אשר לא ניתן לקבל בשום אמצעי אחר ועל כן זוהי פעילות כל כך מומלצת ליום ההולדת.

התאימו את המשחקים לגיל הילדים שחוגגים

אתם צריכים להבין כי פעילות ODT מתאימה לכל גיל מגיל 6 ועד גיל 99. אך אם אתם מתכנננים יום הולדת אתם צריכים להבטיח כי הפעילות תתאים לילדים. יש הבדל בין פעילות ODT לילדים בני שמונה ובין פעילות ODT לילדים בגיל 15 וזה משהו שיש לזכור. בכדי לפתור את הבעיות הללו ולהבטיח כי הפעילות תתאים בצורה הטובה ביותר שיש אנחנו ממליצים לכם לפנות אל חברה חיצונית אשר תפיק לכם את הפעילות ביום ההולדת ותבטיח כי היא תתאים לגיל הילדים וכי הילדים ייהנו מאוד מן הפעילות. יש הבדל עצום בין פעילות ODT אשר מפיקה חברה חיצונית ובין פעילות אשר אתם מפיקים וזהו משהו שכדאי לזכור.

האם העלות של משחקי ODT היא גבוהה?

אין ספק שכאשר אנחנו פונים אל חברת ODT אנחנו צריכים לחשוב על העלות של המהלך הזה וזאת מכיוון שאנחנו לא רוצים להוציא כסף רב על יום הולדת. אך כאן המקום לציין כי העלות של המשחקים היא ממש לא גבוהה ואתם לא צריכים להיות מוטרדים מן הנושא הזה יתר על המידה וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

רקדנית בטן לימי הולדת

כשאנחנו מחליטים לארגן לעצמנו, לקרובי משפחה או לחברים יום הולדת, אז אנחנו מחפשים דרכים שונות כיצד להפוך את האירוע לייחודי ומלהיב, שונה מכל אירוע אחר בו נכחו האורחים שלנו. לכן אנחנו נזמין, בין היתר, אטרקציות שונות וכן אמנים מתחומים מגוונים, בשביל להלהיב את האורחים וישברו את הקונספט של אוכל, ריקודים ושיחות סמול טוק.

ההחלטה איזה אמן להזמין לאירוע תלויה במספר גורמים, כך למשל, היא תלויה באופי האורחים ובדברים שהם אוהבים, בגודל המקום ובכמות האנשים שהוא יכול להכיל בנוסף לאורחים שלנו, בסוג האירוע, אם מדובר ביום הולדת של ילד, נער או איש מבוגר וכן בשאלה מה בעצם אנחנו מחפשים להשיג באמצעות אותו אמן, האם אנחנו רוצים שהאורחים שלנו יצפו בהופעה או ייטלו חלק פעיל בה.

דוגמא קלאסית להופעה של אמן בה האורחים לא נוטלים חלק, היא הופעה של רביעיית כלי מיתרים או הופעה של פסנתרן, אז כל האורחים יושבים ומקשיבים לנגנים, אין להם מה לעשות בזמן ההופעה מעבר לכך.

דוגמא אידיאלית להופעה של אמן בזמן יום הולדת, בה האורחים יכולים גם לצפות בהופעה וגם ליטול בה חלק פעיל, אפשר למצוא במקרים בהם נהוג להזמין רקדנית בטן. אנחנו יכולים למצוא מגוון דוגמאות בהן נהוג להזמין רקדנית בטן לימי הולדת, הן במקרה של ימי הולדת של גברים ונשים, הן במקרה של ימי הולדת בבית או באולם וכן בגילאים שונים. במקרה של ריקוד בטן, הרי שהקהל הוא חלק אקטיבי ופאסיבי בהופעה. מצד אחד הוא יכול לרקוד עם הרקדנית לצלילי המוזיקה המתנגנת, מה שמשלהב את האווירה והופך את האירוע להרבה יותר שמח וחגיגי, ומצד שני, הם יכולים לצפות ברקדנית ולראות כיצד היא רוקדת, ללא ספק מדובר בהופעה מרשימה שכן מדובר בריקוד אומנותי שעל כל רקדנית ללמוד באופן מקצועי.

אם אתם בוחרים להזמין רקדנית בטן ליום הולדת, חשוב שתבררו מראש כמה זמן תימשך ההופעה, מה בדיוק צריכה הרקדנית בשביל ההופעה (מהו השטח שהיא צריכה בשביל לרקוד, האם היא זקוקה לחדר הלבשה), איזו מוזיקה היא מתכוונת לנגן בזמן הריקודים והאם היא מוכנה שהקהל יצטרף אליה בריקודים או שמא ישאיר לה את הבמה בשביל לרקוד לבדה.

מתנות ליום הולדת מתנות לילד בן 9

יום הולדת הוא היום בו כל אחד מאתנו נמצא במרכז העניינים. כל אחד אוהב ומחכה ליום ההולדת שלו והדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בילדים. להמשיך לקרוא מתנות ליום הולדת מתנות לילד בן 9