מתי נצטרך להשתמש במחטב?

כל אישה אוהבת להתגנדר ולהתייפייף לקראת אירוע מיוחד של משפחה, חברים, מכרים ואפילו קולגות לעבודה. כאשר אנו מקבלות הזמנה לאירוע מיוחד שנערך באולם או גן אירועים יוקרתי, הדבר הראשון שעליו אנו חושות הוא – מה נלבש לאירוע הזה?

אנו מיד מתחילות לעבור על כל השמלות היפות והמעוצבות שיש לנו בארון, ומחפשות את השמלה האולטימטיבית לאירוע המיוחל. אך מכיוון שהפעם האחרונה בה לבשנו את אחת מהשמלות המהודרות שלנו הייתה לפני כמה שנים טובות, מאז ועד היום העלנו כמה קילוגרמים עודפים שפוגמים את מראה השמלה על הגוף.

יתרונותיו של המחטב

במקום לפנות אל חייט ולשלם הון תועפות על סידור ותפירה של השמלה שאנו רוצות ללבוש לאירוע, פשוט רוכשים מחטב איכותי מבית את לבני נשים ש"יסדר" את מבנה הגוף שלנו, כך שהשמלה תראה מיליון דולר על גופנו.

המחטב מסייע למצק את האזורים "הבעייתיים" בגוף האישה כמו מותניים, ירכיים, ישבן ובטן וכך להעניק מראה אחיד ומעוצב לכל הגוף. בעבר הרחוק היה נהוג להשתמש במחוך הנלבש מתחת לשמלות, כך שהוא העניק לכל אישה מבנה גוף אחיד ומעוצב שהיה מתאים לשמלות המעוצבות של התקופה.

מכיוון שאותו מחוך היה עשוי מחומר קשיח במיוחד, הדבר היווה חוסר נוחות עבור נשים רבות ואף יש כאלו שטענו לפגיעה רפואית ממשית בגוף. המחטב המודרני של היום קיים מבד נעים, נושם ונוח ללבישה ומעניק את העיצוב המתאים לגוף, והצרת היקפים מושלמת עבור כל אחת המעוניינת בכך.

מה ההבדל בין סוגי המחטבים השונים

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מחטבים שונים, כך שכל אישה יכולה לבחור לעצמה את המחטב האידיאלי ביותר עבורה. ניתן למצוא מחטבים המעניקים מיצוק ועיצוב חלקי של הגוף כמו מחטב מותניים, עם דגש על הישבן והמותניים. בנוסף קיימים גם מחטבים הכוללים שטחים נוספים של הגוף כמו ירכיים ובטן. מחטבים אלו נקראים מחטבים שלמים, מכיוון שהם מעניקים מיצוק והצרת היקפים לכל האזורים הדרושים בגוף.

נהוג ללבוש את המחטב כאשר לובשים בגדים צמודים לגוף כמו שמלות מבד לייקרה המדגיש את תווי הגוף, או שמלות מבדים וסוגים שונים המבליטים את מבנה הגוף.

מצויידים לצילומים: אביזרים צבעוניים לטראש

בשנים האחרונות, אחרי שהתרגלנו כבר לצילום לפני חתונה, אנחנו עדים לסוג חדש של צילומים, כאלה שנערכים מספר ימים לפני האירוע במקומות שונים על פי בחירת הזוג. הרעיון הוא שבני הזוג מצטלמים תוך כדי כך שהם הורסים לעצמם את השמלה והחליפה, מתוך כוונה מוצהרת לשבור מוסמכות. יש זוגות שמעדיפים לעשות את זה אחרי החתונה, כשאין כבר משמעות לשמלה או לחליפת חתן, יש זוגות שבוחרים לעשות את זה לפני האירוע.

על מנת ליהנות מצילומים ייחודים ואיכותיים, אזי שהפתרון הוא, בין היתר, להשתמש באביזרים צבעוניים ואמצעים שונים שיכולים להשתלב בזמן הצילום מצד אחד ומצד שני, יכולים לייצר באמת הרס איכותי של השמלה או החליפה. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דוגמאות לאביזרים שיכולים לעורר הרס שכזה.

לפני שאנחנו נבחן כמה סוגים של אביזרים, צריך לומר שהצלם הוא זה שאמור לספק את אותם אביזרים, אפשר כמובן שגם בני הזוג יקנו אותם, בפרט אם יש דברים מסוימים, ספציפיים שהם רוצים להשתמש בה.

הנה כמה דוגמאות לאביזרים שניתן להשתמש בהם בזמן הצילומים, במטרה להרוס אותם:
כלות יכולות להשתמש בזרי פרחים או הינומות ארוכות, אותן הן יכולות לצבוע, לקרוע או לשנות את המבנה שלהן בצורות שונות ומגוונות.

ניתן להשתמש בכל מיני צבעים אשר אפשר לזרוק על השמלה ועל החליפה, או אפילו על הרקע מסביב בשביל ליצור תחושה של אי סדר. יש זוגות שמשתמשים גם בנרות ולפידים לשם כך.

יש מי שבוחר להשתמש באבקות צבעוניות מסוגים שונים, כולל אבקות חול ייחודיות, שיוצרות תחושה מיוחדת בזמן הצילומים.

זוגות שמעדיפים לשמור על סדר וניקיון ויתרה מכך, הם רוצים ליצור תחושה נעימה ונוחה בזמן הצילומים, הרי שהם יכולים להשתמש בבקבוקי שמפנייה, סלסלת פיקניק, דברים שגרתיים על פניו, שיוצרים תחושה שלא מדובר בצילומי "הרס" אלא צילומים רגילים לכל דבר. כולל מי שרוצה, יכול להשתמש בשלטים עם תאריכים של החתונה.

כמובן שאפשר לקחת גם דברים פשוטים יותר כמו בלונים, ואפילו מראות, בשביל להשתמש בהן בצורות שונות בזמן הצילומים.

למידע נוסף אודות צילומי טראש לחתונה.

 

מהי העלות של בובות ענק לאירועים

אחת האטרקציות האהובות ביותר על מארגני אירועים, מכל סוגים, בין אם מדובר באירועים אישיים, מסחריים או ציבוריים, אלה בובות ענק אשר מעצבות את המקום. אלו יכולות להיות בובות של דמויות, בובות של אביזרים ורעיונות, כשהרעיון הוא שאותן בובות מוסיפות נופך ייחודי למרחב במקום.

כאשר אנחנו בוחרים לרכוש בובה מסוג כזה או אחר, עלינו לשאול את השאלה מהי העלות שלה, כיצד היא נקבעת ועד כמה היא באמת מתאימה לאירוע כמו שלנו. ברור שלא בכל אירוע אנחנו יכולים להשתמש בבובות ענק, מן הסתם, יש אירועים בהן הבובות לא יכולות להתאים, לא מבחינת הגודל ולא מבחינת העיצוב.

באירועים מסחריים נהוג להשתמש בבובות או תחפושות, בין אם זה כאלמנט פרסומי ובין אם זה כאלמנט שנועד לשמש כפריט עיצוב בלבד. באירועים פוליטיים אגב, אנחנו יכולים למצוא לא פעם בובות שאמורות לבטא רעיון מסוים שמתחבר לאירוע. באירועים אישיים, אנחנו יכולים לראות בובות ענק אשר דומות לדמויות מוכרות ואהובות.

המחיר של הבובות נקבע בהתאם לפרמטרים שונים. זה יכול להיות בהתאם לגודל וסוג הבובה, משך זמן השימוש בה, אופי ההצבה שלה במקום ועוד. מדובר על דברים שלכאורה נראים מובנים מאליהם, אך בסופו של דבר, הכוונה היא לדברים בעלי משמעות כאשר אנחנו בוחנים האם זה באמת משתלם לנו, בסיכום הכללי.

כאן צריך לומר עוד, שההחלטה אילו בובות להציב, תלויה כמובן בגודל השטח שעומד לרשותנו, אנחנו לא נוכל להציב כל בובה שנרצה, אם לא נבחן מה גודל השטח שעומד לרשותנו בשביל להציב אותה. כמו כן, אנחנו נצטרך לשאול את עצמנו, האם יכול להשתלב עם מאפיינים אחרים, נוספים במקום, או שמא עלינו לשנות הכל בשביל להתאים את הבובות למקום.

נקודה חשובה נוספת היא, כשאנחנו מחליטים אילו בובות אנחנו רוצים להציב, עלינו לזכור, שאם מדובר באירוע בין יותר מיום אחד, ייתכן שנצטרך לפרק ולהרכיב את הבובה כל פעם מחדש, ואז עלינו לשאול את עצמנו, האם תשלום של מאות שקלים לשם השכרת הבובה, אכן משתלמת עבור סיטואציה שכזו, באירוע שכזה.

 

הלבשה סקסית לזוגות הנועזים

הלבשה סקסית לזוגות הנועזים הפכה לאחד מהפתרונות הטובים ביותר לגיוון חיי המין. כל זוג הורים יודע עד כמה קשה להשקיע בקשר כשיש ילדים קטנים בבית, היות וכל האנרגיה הזמינה הולכת לטיפול בהם. בסוף היום, אחרי המקלחות, ההרדמות, הכלים והניקיונות, למי בכלל יש חשק ואנרגיה לסקס? אבל כדי לשמר את הקשר, לחזק אותו ולגרום לבן או לבת הזוג להרגיש נחשקים וסקסיים במיוחד, יש צורך להשקיע מעט. בגדים סקסיים כגון תחתונים שקופים או פתוחים, בגד גוף עשוי מרשת וכדומה – אלו רק חלק קטן מהדגמים השונים שקיימים היום בשוק ובעולם של אביזרי מין מודרניים. כמובן שלכל אחד יש את הטעם האישי שלו, ובהתאם לכך צריך לבחור את הבגד הסקסי שיתאים לכם. תחפושות סקסיות למשל, נחשבות לדרך נפלאה לרענן קצת את חיי המין, להבליט את היתרונות של הגוף שלכם ולהכניס את בן או בת הזוג לפנטזיה מפתה במיוחד.

הלבשה סקסית לזוגות הנועזים – כיצד לעשות זאת נכון?

תחפושת סקסית, כאמור, נחשבת לאחת מהאופציות המוצלחות ביותר. ניתן למשל למצוא תחפושות של תלמידת תיכון נועזת, סטודנטית שובבה, מורה מהחלומות, אחות סקרנית, ספרנית מנוסה וכדומה. חלק מהתחפושות כוללות ביריות מגרות, תחתונים שקופים ומשקפיים להשלמת הלוק. תחפושות אחרות מגיעות בליווי של חוטיני מושקע, פפיון או עניבה, מחוך וכדומה. ניתן למשל להתחפש למזכירה סקסית עם שלייקס וחצאית מיני או לחילופין לסוהרת הלובשת בגד גוף פסים ומגיעה עם אזיקים. כמובן שלא חייבים להתחפש, אלא ניתן להסתפק בתחתונים סקסיים לנשים בעלי פתח קדמי או אחורי. גם הגברים יכולים להשקיע בעזרת תחתוני תחרה שקופים, תחפושת השוטר הקלאסית, תחתוני עור, חוטיני מיוחדים, תחתונים עם פתח מאחור וכדומה.

לסיכום, הלבשה סקסית יכולה לתרום המון לחיי המין של רוב הזוגות. מדובר על סוגים שונים של תחתונים, סטים, ביריות, גרביונים וכדומה, אשר מאפשרים לכם להיכנס לתוך פנטזיה חושנית במיוחד בליווי בן או בת הזוג. נשים יכולות למשל להפתיע את הפרטנר שלהן עם מחוכים מיוחדים, גרביוני רשת פתוחים או גרביוני לטקס סקסיים במיוחד, בעוד הגבר יכול להפתיע את בת זוגו באמצעות תחתון מיוחד שמדגיש את החבילה או תחפושת חושנית.

צמיד כדורים זהב קלאסי לחינה

מי שלא היה אף פעם בחינה לא יודע מה הוא מפסיד. מדובר באירוע מדהים, מרגש ומהנה מאין כמותו בעל מסורת עשירה המהווה גולת כותרת לא פחותה מאשר החתונה. החינה היא דבר שלכל זוג כדאי לעשות אם הוא משתייך לעדה הנכונה ואתם יודעים מה גם אם הוא לא. אם אתם זוג שעתיד להתחתן אתם חייבים להבין כי החינה היא אירוע רב משמעות בעל ערך אדיר בשבילכם ובשביל המשפחה שלכם אשר יקרב בין המשפחה של שני הצדדים ובגלל זה כל כך כדאי לעשותו. עליכם לזכור כי אם אתם עתידים לערוך חינה יש צורך להתארגן בהתאם מבחינת תלבושות. חלק מרכזי בכל תלבושת הם ללא ספק התכשיטים שתלבש הכלה לעתיד בחינה. ללא ספק תכשיט שכל כלה צריכה ללבוש הוא צמיד כדורים זהב קלאסי לחינה. צמיד זה ישרת אתכן בצורה הטובה ביותר שיש ויבטיח כי תהיו היפות ביותר באירוע משמח זה.

מדוע עדיף פעמים רבות לבצע את קניית התכשיטים באינטרנט?

אחת השאלות החשובות ביותר שיש לתת עליהן את הדעת היא היכן לקנות צמיד עשוי זהב ומעוטר בכדורים קלאסי לחינה? מהו המקום אשר ישרת אותנו בצורה הטובה ביותר שיש ויבטיח כי נקנה גם צמיד איכותי וגם נקבל מחיר זול יותר? התשובה היא שללא ספק קניית התכשיט באינטרנט היא ההמלצה הטובה ביותר שאנו יכולים לתת לכם. עליכם להבין כי חנות אינטרנטית יכולה להציע מחירים הרבה יותר זולים מכיוון שהעלויות שלה הרבה יותר זולות. חנות באינטרנט לא צריכה לשכור שטח נרחב ולא צריכה לשלם למוכרים או לשלם מיסים כמו ארנונה וכך היא יכולה להציע מחירים הרבה יותר זולים.

שלבו את קניית הצמיד עם קנייתם של תכשיטים נוספים

כמובן שאם אתן עתידות להשתתף בחינה כדאי לכן לקנות תכשיטי זהב נוספים כמו שרשרת ועגילים ולא רק צמיד. על כן חפשו אחר התכשיטים הללו גם כן ונסו לקבל עסקה טובה בעד קניית כל התכשיטים הללו באמצעות מיקוח עם החנות. אל תתפשרו על נושא זה וזכרו כי הוא משמעותי ביותר ויכול לחסוך לכם כמה מאות שקלים.

 

3 מעצבי שמלות כלה ביפו שכדאי להכיר

מעצבי השמלות לכלות של ימינו אינם מעצבי שמלות הכלה של פעם, השמרנים והקלאסיים שהקפיד על קווי מתאר מסוימים בלבד. היום הם נועזים יותר במקורות ההשראה שלהם ומגיעים ממקומות שונים בארץ. יש, עם זאת, מתחמים שונים שבהם מתרכזים הכוחות היצירתיים ביותר. הן משום שזה מעניק להם השראה והן משום שמסחרית ועסקית נוח יותר להסתופף במתחמים גיאוגרפיים מצומצמים. כנראה שבענף שמלות הכלה זה נחשב במיוחד כאשר הם שוכנים פחות או יותר קרוב זה לזה. ברחוב דיזנגוף למשל, זהו אחד המקומות שבהם אפשר למצוא אותם יחד, וגם ביפו. יפו עצמה היא תופעה של ממש כאשר אפשר למצוא בה מקומות מתחדשים שהיו פעם מוזנחים ונטושים. הם משנים את פניהם אסתטית ואת אפיונם העסקי, ולכן הם יכולים להציג את עצמם בצורה הרבה יותר אטרקטיבית גם לקהל לקוחות חדש.

המלצות על מעצבים חדשים ביפו

כמה מעצבים חדשים משכו את תשומת הלב ביפו בזכות העיצובים החדשים והמעניינים שלהם. שניים מהם הם ג'ולי וינו ורחל כהן מקומון רייבן. שתיה מציעות עיצובים אישיים בלבד כבר כמה שנים. רחל כהן מציעה עיצובים בקו נקי וללא קישוטים מיוחדים לטעמה, עם גימורים מוקפדים מאוד. ג'ולי וינו מציעה גם בית אופנה שבו יש פינת התארגנות אינטימית עם מקלחת במקום.

מעצבת מחצרות יפו

המתחם של חצרות יפו כשלעצמו מיוחד וקסום ומשוחזר במראהו, מקום שמאכלס נותני שירותים רבים לענף החתונות. כך שנוח לבקר שם ולהחליט לסגור עוד כמה פינות. המראה העתיק מטעה אם את חושבת שזהו מקור ההשראה היחיד של גלית, משום שהיא מציעה מראות חדשניים לצד חומרים עם נופך נוסטלגי אבל הגזרות לגמרי עכשוויות. השילוב הזה שבין אז להיום שובה את העין של כל מי שמחפשת מראה מיוחד מאוד ולא שגרתי, סקסי, נועז, אלגנטי, וגם בגזרות קלאסיות שממש חובקות באהבה את גוף האישה, ללא ספק שמלות כלה ביפו שמומלץ לראות. השמלות של רוביניק פשוט מחמיאות לכל כלה ומבטיחות את המראה המושלם לאותו ערב. תיראי במיטבך כי השמלה מדגיש כל מה שצריך להדגיש אצל והופכת אותך למלכה ייחודית. הבית בעל שתי קומות ומכיל כל מה שתזדקקי לו ליום זה.

שמלות כלה לדתיות שלא מוכנות להתפשר!

היום יותר מתמיד, הכלות הדתיות אינו מוכנות להתפשר על לוק מרשים ואופנתי לערב הגדול שלהן, ובצדק! המודעות הגדולה לאופנה בקרב קהל הנשים הדתיות מביא לכך שיותר ויותר כלות דתיות מחפשות מעצבים מוכשרים שיוכלו להתאים להן את השמלה המושלמת – שתהלום את חוקי הצניעות שיקרים לליבן, אך שתהיה עדיין טרנדית ומעודכנת. שמלה לכלה דתייה צריכה לכסות את עצם הבריח שבצוואר, לעבור את הברכיים (מה שרוב רובן של שמלות הכלה עושות בין כה וכה) ולעבור את המרפק. מכאן והלאה – השמיים הם הגבול!

מצאי מעצב שמבין אותך

אם גם את בשעה טובה מתכוננת להיכנס לברית הנישואים עם בחיר ליבך ורוצה למצוא את שמלת החלומות שלך, חשוב שתמצאי קודם את מעצב החלומות שלך. איך תזהי מעצב כזה? כידוע רובם של המעצבים עובדים עם כל סוגי הכלות – חילוניות ודתיות כאחד, וכמובן גם מכל העדות. חשוב מאוד שתהיה לך כימיה אישית טובה עם המעצב שלך, ושהוא יבין את חשיבות עניין הצניעות עבורך ולא ינסה חלילה לשכנע אותך לוויתורים שממש אינם הכרחיים עבור שמלה יפה, כמו שרוול קצר יותר או מחשוף. מעצב איכותי ידע בדיוק כיצד להתאים לך שמלה מרשימה, מבלי לוותר על מה שחשוב לך!

התאמת התסרוקת והאיפור

לכלות דתיות רבות חשוב לבחור בתסרוקת מחמיאה אך לא צעקנית ובאיפור המדגיש את היופי הטבעי שלהן. מומלץ לבחור בתסרוקת חצי אסופה, שתיתן לך מראה אלגנטי, אך כזו שתאפשר לך ליהנות עדיין מהתחושה של שיער פזור, ברגעים האחרונים שלך כרווקה. כידוע לא כל הכלות הדתיות נוהגות לענוד תכשיטים בזמן התפילה המיוחדת שלהן לפני החופה, אך תוכלי לבחור תכשיטים שקל להוריד ולענוד מחדש, וכך ליהנות מכל העולמות!

התאמת הנעליים

בין את מעדיפה נעל עם עקב נמוך יותר, ואפילו נעל שטוחה לחלוטין, חשוב מאוד להתאים אותה לשמלה. קחי אתך דוגמית של בד השמלה כאשר את מחפשת נעליים לחתונה, ולאחר מכן הביאי אתך את הנעליים לסטודיו של המעצב, על מנת שהוא יוודא את האורך הנכון והמדויק ביותר של השמלה שלך. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

 

 

 

סנדלי סופיה ובסטר 2017 מאיפה משיגים?

סופיה ובסטר הינה מעצבת נעליים בריטית אשר קפצה לתודעה הציבורית בשנים האחרונות. מדובר על מעצבת בעלת סגנון ייחודי, מראה קולי ולא מעט קשרים במקומות הנכונים. ריהאנה נחשבת לאחת הלקוחות הידועות שלה, כך גם אורה וסולאנז' נואלס. המעצבת התחילה את דרכה בתור סטודנטית לאיור, אך מהר מאוד הבינה את הפוטנציאל האדיר שלה בתחום האקססוריז והנעליים. היא הצליחה להכניס את כל הקיטש האפשרי לעיצובים שלה, אך עם זאת ליצור את המראה החם והלוהט ביותר של 2017. העיצובים של סופיה ובסטר מאופיינים על ידי חרוזים, מחושים, פרפרים, סוכריות, קוקיות ואפילו חדי קרן, כל אלו מצליחים ליצור מיקס ייחודי אשר מלא בשיק מתוחכם ולא צפוי. להצצה לסנדלי סופיה ובסטר >>

כל מה שחשוב לדעת לגבי הקולקציה החדשה של סופיה ובסטר

לונדון ידועה בתור אחת מזירות האופנה הייחודיות והחדישות ביותר. מעצבים רבים הפועלים בעיר מוציאים תחת ידיהם עיצובים פראיים ומטורפים, המלאים בצבעים נועזים ורעיונות מהפכניים. אך לעומת שאר המעצבים, סופיה ובסטר הצליחה להעפיל לפסגה. המעצבת בת ה – 28, הצליחה ללא ספק להפוך לטרנד הלוהט ביותר בתקופה האחרונה. השילוב של היופי שלה, הסטייל הבלתי מתפשר וכמובן קשרים נכונים עם האנשים הנכונים, כל אלו הצליחו להזניק אותה גבוה למעלה. היום היא בעלת סטודיו עיצוב מגניב באזור שורדיץ', הממוקם במזרח לונדון. מי שלא רוצה להגיע לחנות הפופ אפ של המעצבת בלונדון, יכולה לרכוש את הסנדלים המיוחדים שלה דרך אתר האינטרנט שלה. אופציה נוספת, היא להגיע לביקור בכיכר המדינה, ולמצוא בה את הדגמים החדשים ביותר של המעצבת הנועזת. מלבד הסנדלים, כדאי לתת מבט גם בנעלי הבובה, נעלי פלטפורמה ונעלי סטילטו, אשר נראים כמו יצירת אומנות ייחודית.

לסיכום, הסנדלים של סופיה ובסטר ושאר דגמי הנעליים והאקססוריז שלה, הפכו ללא ספק לטרנד החם ביותר של השנה. כמה מהסלבריטיז המפורסמים ביותר של השנים האחרונות, הפכו ללקוחות קבועות של המעצבת. קורטני קרדשיאן, אוליביה פלרמו, ריהאנה ועוד רבות אחרות, נהנות מהעיצובים של המעצבת ומעניקות לה את אבק הכוכבים שלהן. היום כל אחת יכולה ליהנות מהעיצובים האלה, בעזרת הזמנה דרך האינטרנט או ביקור בכיכר המדינה.

מה תלבשי לאירוע הקרוב? רמז: זה יהיה הורס!

אם את אישה שחיה בישראל, את בוודאי יודעת שאירועים: טפו טפו לא חסר! אבל שמלות בארון שלך תמיד יחסרו, גם אם הארון שלך מלא בשמלות בגוונים ועיצובים שונים. כן ככה אנחנו הנשים, תמיד מחפשות סיבה להתחדש.

אז בכל הנוגע לאירועים – מה המילה האחרונה בכל הנוגע ללוק ההורס לאירוע? איך תגנבי לכלה המעצבנת את הרעם? והיכן תוכלי למצוא את השמלות הנחשקות ביותר לאירועים מבלי להוציא משכורת חודשית? כל התשובות הנוצצות בהמשך.

הלוק ההורס מבלי להרוס

על מנת למצוא את הלוק שימיס את כל הסובבים, חשוב להתחשב באלמנט מרכזי והוא: הגזרה שלך. כדי לעשות כן, הקפידי לא להיות קרבן אופנה, ומצאי  את המראה שהולם אותך ואת הגזרה שלך.

זה נכון שכיום ישנן מגמות וטרנדים כדוגמת: שמלות עם מחשופי גב אדירים, או שמלות שמתפצלות באמצע וחושפות טפח וטפחיים, וישנו גם המיני הקצרצר שנראה כמו חגורה ולא כמו חצאית (זה מעולה אם את נמצאה בגזרה דקיקה וסרגלית), אבל לגוף העגלגל יותר והנשי במראה הנחשק של שעון החול, וגם למי מאתנו שרוצה לנשום במהלך הערב, תתאים שמלה שמדגישה את המותן. מדובר באותן שמלות בעלות גזרות צרות באזור המותן עם או בלי חגורה מדליקה שמדגישה את המותן ומקנה מראה סקסי ונכון.

בנוסף ישנו טרנד חם של שמלות קיץ מלהיבות בעלות כתפיות צרות, שנצמדות מעט לגוף, מבליטות את המבנה הטבעי שלך ומסתיימות באמרה שממשיכה מעל הברך או עד הקרסוליים. סקסי!

אם ניחנת ברגליים ארוכות – הדגישי אותן! גם אם החלק העליון של גופך מעט תפוח. רגליים ארוכות דורשות דגש ואת יכולה לעשות זאת באמצעות שמלות קלילות ולא צמודות מידי בעלות מראה אוורירי וחלק עליון קצר.

הלוק שגונב לכלה את הרעם

רוצה לגנוב לכלה את הרעם? זה הזמן. אם שוב הוזמנת לחתונה של חברה מעצבנת, זה הזמן לגנוב לכלה את הרעם. כדי לעשות זאת כל מה שעלייך לעשות הוא להצטייד בשמלה סקסית במיוחד. אבל היזהרי! כדי להיות סקסית לא צריך להיות וולגרית, גרוטסקית או טרשית. גניבות הטנד'ר יכולה להתרחש גם באלגנטיות ובחכמה.אופנה ללבוש ערב

Less is more אומרת אחד מסיסמאות השיווק הידועות ולכן גם את בסגנון הלבוש שלך תצליחי לכבוש את קהל האירוע. שימי את הדגש על פחות מנצנצים, פחות תכשיטים ויותר קלאסיות: שמלת הערב שתבחרי לאירוע תדגיש את המאפיינים הבולטים שלך ותטשטש את המאפיינים הפחות טובים שלך, לדוגמא: אם את סובלת מנפיחות באזור הבטן אך ניחנת ברגליים ארוכות, רכשי שמלה שתטשטש את אזור הבטן, ותדגיש את רגלייך הארוכות.

אם זרועותייך יפות, מחוטבות ושזופות, תוכלי לרכוש שמלה ארוכה בעלת כתפיות דקיקות שמצטלבות עם איקס בגב והיא בעלת בד נעים ונופל.

גם שמלה בצבע כסוף בסגנון ג'י לו תראה נפלא עם תסרוקת אסופה לקוקו ארוך ועיניים מודגשות בשחור דרמתי.

חשוב לשים לב לתסרוקת אסופה ומוקפדת ואיפור מושלם ששם דגש על העיניים או על השפתיים בהתאם לסגנון השמלה. עוד חשוב לא להרבות בתכשיטים ולבחור אביזר אחד בו תתקשטי במהלך האירוע ונעלי עקב גבוהות.

אז היכן ניתן למצוא את השמלה הנחשקת מבלי לבזבז הון עתק?

כיום לא חסרים מקומות בהן ניתן למצוא שמלות מדהימות ומחמיאות במחירים שווים לכל כיס. את השמלות ניתן למצוא גם ברשתות האופנה המציעות מגוון שמלות במחירים הוגנים, וגם באתרי האינטרנט לרכישה און ליין.

בנוסף השמועות מספרות כי יש חברה בארץ בשם מיין שבקרוב תעלה לרשת אתר אינטרנט מושלם לפאשנאסטיות שרוצות למצוא שמלות איכותיות ומושלמות לאירוע במחירים אטרקטיביים וזולים במיוחד!

תכשיטים ואקססוריז לכלה

ניתן למצוא היום כמויות עצומות של תכשיטים מעניינים אשר יוכלו להפוך את הערב של הכלה למעולה. בעזרת התכשיטים הנכונים ניתן לגרום לכלה להרגיש כאילו הייתה הדבר החשוב  ביותר בחתונה, בדיוק כפי שצריך להיות. לא רק שהתכשיטים מוסיפים באופן ניכר ליופי של הכלה אלא גם ניתן לומר כי תכשיטים הם דרך נהדרת לגרום לכל הסובבים לשים לב את נוכחותה של הכלה באירוע.

התכשיטים והאקססוריז של הכלה מהווים מהין סמן אשר יגרום לכל אחד מבאי האירוע לשים עינו אל הופעתה של הכלה. זאת במיוחד כאשר הכלה תדאג לכך שתלבש את התכשיטים הנכונים. תכשיטים יפים ומדויקים יאפשרו לכלה להרגיש בעצם כאילו הייתה הדבר החשוב ביותר מאז ומעולם.

בחירה מוקפדת של התכשיטים והאקססוריזbeads-809385_1280

לא פשוט למצוא תכשיטים לחתונה אשר יתאמו בצורה מדויקת את אופיה ואת הלבוש של הכלה. בכדי לעשות זאת נכונה יהיה מומלץ להיעזר בסטייליסט מומחה אשר ניחן בניסיון של שנים בכל הקשור לסיוע לכלות לקראת חתונתן. זוהי הדרך המקצועית והחכמה ביותר להתמודד עם העניין המורכב טרם החתונה. כך בעצם יהיה ניתן לגרום לכלה לקבל את מה שבאמת מגיע לה. הכלה תוכל ליהנות מהתכשיטים ההולמים אותה בצורה המיטבית ביותר שקיימת.

נוסף על היעזרות בסטייליסט יהיה חשוב לא פחות לוודא כי גם הכלה לוקחת חלק פעיל בהליך הבחירה של האקססוריז והתכשיטים השונים. כך בסופו של יום תוכל הכלה להרגיש שהיא מהווה חלק ניכר מההופעה של בערב. הדבר יגרום לה להתגאות בכך שבחרה בלבוש יפה אשר גרר אחריו מחמאות רבות.

צבעים מרובים

עולם התכשיטים היום הינו מגוון למדי וניתן למצוא תכשיטים במגוון עצום של צורות וצבעים. לאור זאת ניתן להתבלבל בקלות רבה ברגע בו תצטרכי לבחור את הפריטים השונים בעבור האירוע הגורלי בחייך. בכדי לעשות את שצריך נכונה יהיה צורך להיעזר בסבלנות ולגשת למלאכה תוך כדי הבנה כי ההיצע הינו עצום ובכדי לבחור משהו אשר ימצא חן בעינך תצטרכי להשקיע מזמנך.

לא קיימת היום חלופה אחרת מלבד סקירה של מספר מכובד של אופציות אשר יעמדו לפניך. רק בדרך זו תוכלי להתגנדר בסופו של דבר עם התכשיטים היפים ביותר בשוק בעבורך. שימי לב שאת נעזרת באנשים נוספים רק וזאת בכדי שתוכלי לקבל חוות דעת נוספת טרם הרכישה שלכם את התכשיטים השונים וזאת מכיוון שמדובר גם בעניין די יקר. חוות דעת נוספת תביא לכדי שקט נפשי רב.

שמלות כלה 2016

כשמדובר על נושא תחום האופנה יש דבר אחד עיקרי ומרכזי המדגיש את הנושא והוא טרנד. טרנד הנו משהו שנמצא באופנה ומתפשט לאנשים רבים וזה נהפך לאופנה העכשווית של התקופה. אנשים רבים מתעדכנים בטרנדים של האופנה בשביל להתאים לחדשנות, לסטייל העכשווי ולמקום מסויים.

ככול שהאופנה מתקדמת יותר ומשתנה, אנשים, בגדיהם, האביזרים, הנעליים וגם שמלות כלה, מחליפים את הארון בגדים ומתאימים סטייל דומה. כשמדובר בשמלות הכלה, מעצבים עם שמות מכובדים מחליפים את העיצוב, הבד, הסגנון והסטייל של השמלה ומקנים לה את הרצון של נשים רבות שרוצות ללבוש את השמלת כלה המרשימה ביותר והסטייליסטית ביותר באופנה כיום. בעבר כתבנו כמה טיפים לבחירת שמלות כלה שמומלץ לעיין בהם.

החיפוש אחרי האופנה של היום

ביום המאושר בחייה של האישה, היום שחלמה, חשבה ודמיינה במעמקי המחשבות עוד כשהייתה קטנה, ביום שבו תתחתן עם גבר חלומותיה, ביום שבו כל העיניים יסתובבו לעברה ויתרשמו מהשמלת כלה המעוצבת, זהו היום בו האישה מרגישה מעל העננים וכמובן, בצדק. לא רק נשים המתחתנות, אלא נשים וגברים ברחבי העולם מתעדכנים מידי יום ומידי שנה על האופנה הנחשבת של התקופה. ככול שאנשים מעודכנים יותר באופנה, כך הם יכולים לאפשר את הצגת האופנה על גופם, להיות בסטייל הנכון ולבלוט. האופנה של היום תמיד משתנה וסגנונות שונים של בגדים, נעליים, אביזרים, כובעים בצבעים ססגוניים מופיעים מידי יום אצל המעצבים, השחקנים, הדוגמניות והאנשי האופנה הגדולים בעולם. חשוב לציין ששמלות כלה ניתן למצוא בכל מקום בארץ, כך למשל לא חייבים לחפש שמלות כלה בדרום אלא מומלץ קודם להתרשם באינטרנט ורק אז להחליט על המעצבים.

שמלות כלה של 2016

מכיוון שהאישה העומדת להתחתן ולהשלים בצורה מרהיבה את היום היחידי שבו כל העיניים יסתכלו עליה, נדרשת השמלה היפה, המחוטבת, המעוצבת, האופנתית והייחודית ביותר שקיימת. בשל כך ובשל המהירות של תחלופת האופנה בעולם, החיפוש שתעשה הכלה המאושרת הוא לשמלות כלה חדשניות וטרנדיות. שמלות כלה 2016 מעוצבות בסגנון אופנתי וחדשני המקנה לאישה גם היופי וגם את העכשוויות. יותר ויותר מעצבי אופנת שמלות כלה עומלים וחושבים איך לעשות את השמלות כלה הטרנדיות ביותר שיציגו גם את יופיה של הכלה וגם בשילוב אופנתיות, אלגנטיות, יוקרתיות, פאר ותספק שמלה נסיכותית היישר מהאגדות.

שמלות כלה 2016 עומדות לצאת או מוצעות לצאת בקרוב אצל מעצבי שמלות כלה שונים עם שמות מכובדים וגדולים בעולם. ככול שהאופנה משתנה יותר ובמהירות, כך הדרישות של האנשים משתנות והדרישה לטרנדיות ולעכשוויות הנה רבה. המעצבים מספקים את כל מה שהאופנה כיום דורשת ומשלבים בכך גם את היופי והמראה היוקרתי של הכלה המאושרת. שמלות כלה 2016 הן הדבר הבא לאישה המתחתנת ויתנו את כל מה שכלה תמיד חלמה עליו בשמלה.

איך להתלבש בתור שושבינה?

אם גדלת על הסרטים האמריקאיים הרומנטיים, בוודאי ברור לך חשיבות מעמד השושבינה. בחו"ל, לרוב, מדובר בנבחרת שלמה של חברות (הלבושות, לפי בחירתה של הכלה, בשמלות חמודות, כאשר בתוכן מככבת ובולטת השושבינה הראשית, שהיא חברתה הטובה ביותר של הכלה. להמשיך לקרוא איך להתלבש בתור שושבינה?

איך להתלבש לחתונה בלי לעצבן את הכלה

את העניין הזה של "רק לכלה מותר ללבוש לבן בחתונה", את מכירה?יופי, זו בערך כל התורה כולה על רגל אחת. אבל מה? האמת היא שיש כאן הרבה יותר מאשר "סתם" לא ללבוש לבן.

להמשיך לקרוא איך להתלבש לחתונה בלי לעצבן את הכלה

פריטי אופנה שווים לעונת החתונות המתקרבת

מזג האוויר המתחמם מהווה את יריית הפתיחה לעונת החתונות. נדמה שההזמנות לחתונה נערמות בתיבת הדואר שלך, האחת אחרי השניה, ואין לזה סוף. להמשיך לקרוא פריטי אופנה שווים לעונת החתונות המתקרבת

כיצד להתאים שמלה לכל אירוע?

בניגוד לקניית שמלה ליומיום, רכישת שמלה לאירוע מיוחדת ויוצאת דופן, בעיקר מכיוון שלרוב מדובר בשמלה שתלבשי להזדמנויות מיוחדות, שבהן את רוצה להראות במיטבך. להמשיך לקרוא כיצד להתאים שמלה לכל אירוע?

בחירת שמלות ערב לכל אירוע

בחירת שמלות ערב לאירוע אינה דבר של מה בכך, במיוחד כאשר מדובר על אירוע חשוב כמו חתונה של אחות או קרוב משפחה מדרגש ראשונה. להמשיך לקרוא בחירת שמלות ערב לכל אירוע

טיפים לבחירת שמלת כלה

אחד הדברים החשובים ביותר עבור הכלה ביום החתונה שלה זה השמלה אותה היא לובשת, ההחלטה על זהות השמלה היא אלמנט לא פשוט עבור הכלה. להמשיך לקרוא טיפים לבחירת שמלת כלה

איך להתלבש לחתונה?

מוסכמה ידועה טוענת, כי בחתונה, רק לכלה מותר ללבוש לבן (או צבע בהיר הקרוב ללבן, כבז' אוף ווייט, לבן שבור וצבעים דומים). אם נחשוב על זה, הגיונית, המוסכמה מעוגנת בכך שצבעים בהירים מושכים את תשומת הלב יותר מהכהים, ולכן, זה מאד לא מנומס להסב אליך את תשומת הלב, ביום ה"מיוחד" של מישהי אחרת.

לנוחותכם, רכזנו כאן מספר טיפים של עשה ואל תעשה, כולם נוגעים לבחירת הביגוד שלכם כמוזמנים לחתונה:

לגבר:

כן, אנחנו יודעים שחתונה היא לא בדיוק כוס התה שלך, אבל אם כבר החלטת ללכת, עדיף שתעשה זאת כשאתה לבוש נכון:

 • לא משנה מה דרגת הקירבה שלך לחתן, לכלה או לשניהם, מצופה ממך להגיע לבוש בסגנון ספורט-אלגנט או אלגנט. מכנסיים קצרים (או מכנסי ברמודה) וכפכפים – לא בחתונה.
 • אין זה אומר שאתה צריך לרכוש חליפה של בית אופנה יוקרתי. במידה והחלטת ללכת במכנסי ג'ינס דווקא (ולא במכנסי בד מחויטים), בחר בזוג מכנסי ג'ינס כהים והדוקים יחסית.
 • רצוי (לא חובה) לשלב עם נעליים אלגנטיות כהות (נעלי שפיץ או נעליים מרובעות חרטום) ומצוחצחות בקפידה.
 • אם יש לך בעיה בבילוי אירוע שלם בנעליים אלגנטיות – בחר נעלי ספורט אשר נראות חדשות ככל האפשר.
 • שלב בלבושך חולצת סריג יפה או חולצת טי-שירט חדשה עם הדפס מעניין.
 • אתה לא חייב ללבוש ז'קט ולענוב עניבה. אתה יכול – אם בא לך, אבל לא חייב.

לאישה:

או, כאן זה טיפה יותר מסובך ומתחלק לשני חלקים, לפי דרגת הקירבה שלך למתחתנים:

 • לחתונות בדרגת קירבה גבוהה (אחות, אמא, החברה הכי טובה):
 • מומלץ להשקיע ולשכור שמלת ערב מיוחדת ולהתאפר על ידי מאפרת מקצועית. הסיבה לכך היא בעיקר תמונות החתונה, אשר תלוונה אתכן ואת הקרובים לכם לאורך זמן רב.
 • לתלבושת זו צרפי נעלי עקב (גבוה או נמוך – לפי בחירתך) בצבע המשלים את צבע השמלה, אך לא זהה לו.
 • לחתונות בדרגת קירבה רחוקה יחסית:
 • תוכלי ללבוש סריג אופנתי או חולצה החושפת גב או כתף, בליווי סקיני ג'ינס בגוון כהה.
 • הקפידי על איפור עדין, לא מודגש ולא מוגזם (כמסקרה, סומק וליפ-גלוס עדין).
 • לתלבושת זו תוכלי לצרף זוג נעלי עקב בצבע שחור או בצבע משלים לצבע החולצה, נעלי סירה שחורות או אפילו סניקרס אלגנטיים.
 • אל תשכחי להצטייד בטופ. באולמות האירועים נוטים לעיתים להפעיל מזגן על טמפרטורות שדובי קוטב עלולים לקפוא בהן. אם שפתיים סגולות מקור אינן הלוק הרצוי לך, מוטב שלא תשכחי את הטופ האופנתי שלך בבית. J

בילוי חתונה לאורך ערב שלם בבגדים לוחצים עלולים להפוך אף את החתונה הנהדרת ביותר בעולם לסיוט. לכן, הדבר הכי חשוב בלבוש לחתונה, הוא שהלבוש יהיה לכם נוח ובהקשר זה תחשבי גם על נעליים לזמן הריקודים…

* תודה גדולה לאתר אופנת הנשים לול פאשן עבור הטיפים המעניינים.

הולכת לאירוע חשוב? הסרת שיער בחורף!

לא הרבה אנשים יודעים שיש הבדל משמעותי בין הסרת שיער בחורף לבין הסרת שיער בקיץ ובעונות היותר חמימות של השנה. מאמר זה יסביר לקוראים מה היתרונות של הסרת שיער בתקופה המאפירה והגשומה ביותר של השנה ויספק נקודות חשובות נוספות אודות העניין. להמשיך לקרוא הולכת לאירוע חשוב? הסרת שיער בחורף!

נעלי ערב לאירועים לנשים וגברים

ההופעה החיצונית היא לא דבר שאפשר לזלזל בו. אם אתם רוצים ליצור רושם חיובי, חשוב להראות במיטבכם. ההופעה החיצונית חשובה פי כמה וכמה באירועים מיוחדים, מסיבות ומפגשים חברתיים. אחד הפריטים שיש לשים לב אליו הוא כמובן הנעליים. להמשיך לקרוא נעלי ערב לאירועים לנשים וגברים