איפור מקצועי לאירועים חשובים

לפני אירוע חשוב, בין אם זה חתונה, ברית מילה, בר ובת מצווה או כל אירוע, אנחנו דואגים להתארגן בהתאם על מנת להיראות במיטבנו. בין היתר זה אומר, שאנחנו פונים אל מעצבי שיער שיעצב אותו עבורנו, אנחנו קונים בגדים מתאימים, נעליים מתאימות, וכן מן הסתם, אנחנו פונים אל גורם מקצועי אשר אחראי על מה שקשור לנושא של איפור.

ישנן סיבות שונות מדוע נעדיף לפנות אל גורם מוסמך עבור איפור מקצועי ולא נעשה את זה בעצמנו או דרך חברות או חברים. ראשית, מדובר על אירוע גדול, אירוע חשוב, לעיתים מדובר על אירוע חד פעמי שלא יחזור עוד, לכן אנחנו נעדיף להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע ולא להשתמש בגורמים שאינם מוסמכים ואינם מכירים את התחום לעומק.

סיבה שנייה, בצורה כזו אפשר להשיג הרבה יותר מאשר באמצעות איפור רגיל. בדרך כלל לגורמי מקצוע יש את כל הכלים והאמצעים בשביל לספק עבודה שהיא לא רק מקצועית יותר אלא גם יותר ייחודית. זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורות שונות. שימוש בצבעים ואלמנטים מסוימים, זה אומר שימוש בכלי איפור מסוימים, וכן, זה אומר גם להשתמש בטכניקות איפור שלא כל אחד או אחת מכירים.

סיבה שלישית, כשאנחנו פונים אל גורמים מקצועיים לפני אירוע, אנחנו מפחיתים מעצמנו לחץ מיותר. במקום שאנחנו נעשה את הדברים ונבזבז זמן יקר, או במקום שאנחנו נשתמש בשירותיהם של חברים וחברות ואז נלחיץ אותם, אנחנו פשוט יכולים לפנות אל גורם שמכיר את הנושא לעומק, יודע כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, וכך אכן אנחנו נהנה משירות איכותי ומתקדם, בלי לחץ, בצורה הטובה ביותר עבורנו. תוכלו למצוא מידע נוסף באתר mkup.

לפני סיום חשוב להבהיר, שירות איפור מקצועי יכול להתבצע בצורות שונות. הוא יכול להתבצע בסטודיו משל המאפר או המאפרת, הוא יכול להתבצע בבית שלנו והוא יכול להתבצע במקומות שונים, למשל, במקומות בהם נקבע שהאירוע יהיה או בכל מקום אחר שנוח לנו ולהם. לכן, אנחנו לא צריכים לחשוש שמא אנחנו לא נוכל לקבל את השירות בזמן ובצורה שמתאימה לנו.

רגע לפני תהליך איפור כלות

למי שלא רגילה להתאפשר לאירועים גדולים באופן קבוע, בוודאי קשה יותר לבחור מאפרת כלות. יחד עם זאת, לא מדובר במשימה בלתי אפשרית. נכון, חתונה היא אירוע מאוד חשוב וכל כלה רוצה להיראות במיטבה ולכן לא כדאי לעשות זאת ללא ליווי האם ו/או אחת מהאחיות ואם אין אז חברות, ובכל זאת, מספיק שתקראו כמה טיפים, ויהיה באפשרותכם לעבור את התהליך בקלות. אז להלן כמה עצות מועילות בנושא.

איפור ניסיון –  תהליך איפור כלות חייב לכלול איפור ניסיון. מדוע? התהליך הזה הוא לטובת גם מאפרת הכלות וגם לטובת הכלה עצמה. התהליך מאפשר את הדברים הבאים:

  • להכיר את הכלה והסגנון שלה – המאפרת מבינה כך מה מתאים ומה פחות מתאים לכלה. הרי מה שיתאים לאחת לא בהכרח יתאים לשנייה. זה לא עניין רק של גוון עור אלה גם מבנה פנים.
  • להכיר את המאפרת – הכלה תדע האם מדובר במאפרת איכותית לא מבחינת העבודה אלא גם בבחינת תודעת השירות. כידוע, כאשר מדובר ביום כה חשוב, לתודעת השירות יש חשיפות לא פחותה מאשר למקצועיות.

מיקום, עונה ומזג אוויר

עמידות האיפור מושפעת מכמה גורמים שונים. למשל יובש או לחות הם משפיעים שכדאי לקחת בחשבון. לכן על המאפרת שלכם להיות מודעת לא רק למובן מאיליו, אלא גם לפחות ברור. למשל לאזור בו ממוקם הגן בו אתם מתחתנים. האם הוא קרוב למישור החוף? הלחות שם תהיה גבוהה יותר ולכן עליה לדעת זאת מראש על מנת לעזור לכן להתכונן נכון. מכל מקרה, תמיד חשוב שתהיה לכל כלה ערכת טאץ' אפ עם מנת לבצע תיקונים.

הימנעו מנשיקות מרובות עד לאחר החופה

למרות שהאיפור לא יורד בנשיפה, בכל זאת, רצוי להימנע בקבלת הפנים מנשיקות רבות מכיוון שזה יכול להרוס את האיפור. אין צורך לוותר על קבלת הפנים בגלל המעמד אבל לא חייבים לומר שלום ע"י נשיקות. אפשר גם להסתפק בנקישות באוויר מבלי לגעת. זה די ברור לאורחים, הרי רובם יגיעו לחבק ולנשק אתכם בכל מקרה לאחר שבירת הכוס. לאחר טקס החופה, אפשר להשתחרר ולהרגיש חופשיות יותר.

לעשות הכל בבית אם ישנו קושי להתמודד עם לחץ ביום האירוע

הכלה מתחילה את יום החתונה מ 9:00 ולקראת 15:00 הזוג יוצא לצילומי החוץ ומשם ממשיך לגן האירועים. ישנם כלות שמתרגשות מאוד ולנכנסות ללחץ מעיקובים שלא תלויים רק בה אלא גם בספקים. אם קשה לכם במיוחד להתמודד עם הלחץ –  רצוי להתארגן בבית כל עוד תנאי המקום מאפשרים זאת, במקום מחוצה לו. כלות רבות מרגישות הרבה יותר נוח בסביבה הביתית מאשר במקומות אחרים. כמו כן, חשוב לוודא שהמאפרת, מעצבת השיער ותופרת שמלות הכלה, שבין כולם ישנה כימיה טובה על מנת שהשת"פ יצא לפועל בצורה הטובה ביותר.

תמיד כדאי לקבל חוות דעת נוספת

התאפרתן ויש לכם ספק האם האיפור מתאים לכן או לא? לא בטוחים שאתם יכולים לקבל דעה כנה מהאם או מהאחיות? אל תהססו לשלוח תמונה לחברות אחרות או אפילו לבעלכן לעתיד כדי לקבל חוות דעת נוספת. לא אחת קורה שמה שנראה טוב ביום א' עובר תהליך מחשבתי ואז פתאום הכלה מתחרטת. חוות דעת מכמה אנשים יכולים לעזור בגיבוש דעה סופית מהר יותר.

מעוניינת להסיר שיער לקראת אירוע? שווה להכיר כמה שיטות

נשים רבות סובלות משיער מיותר בפנים ומתעניינות בטיפולים של הסרת שיער בעור הפנים. שיער באזור הפנים נחשב לסממן גברי ולכן נשים רבות, הסובלות מהשיער בפנים, רוצות להיפטר ממנו. הסרת שיער באזור הפנים תמיד נחשבה לבעייתית, בשל רגישות העור והקרבה לאף ולעיניים. לאורך זמן רב, גילוח או מריטה בשיטות שונות היו השיטות המקובלות ביותר לטיפול בשיער בעור הפנים. השינוי החל רק כאשר הומצאה שיטת ה SHR להסרת שיער, שיטה זו מתאימה גם להסרת שיער בעור הפנים.

הבעייתיות בהסרת שייער בעור הפנים

הפנים הם אחד האזורים החשופים ביותר בגוף, שיעור יתר בפנים הוא דבר בולט במיוחד ולכן נשים רבות רוצות להסירו. אך אסור לשכוח שעור הפנים הוא עור רגיש במיוחד ואיננו רוצים שום טיפול אשר יגרום לכאב או חלילה צילוק או הכתמה של העור. כל טיפול להסרת שיער בפנים חייב להיות טיפול ללא תופעות לוואי. הרי איננו רוצים להחליף בעיה אחת בבעיה שנייה.

טיפול בפנים

בגלל רגישות עור הפנים לא ניתן ליישם עליו שיטות להסרת שיער כמו שעווה חמה או המסה כימית של השערות. מה גם שאם היה אפשר, אלו הן לא שיטות להסרת שיער לצמיתות. באופן אבסורדי, נשים רבות עברו הסרת שיער באמצעים מתקדמים, בכל אזורי הגוף. אך במקביל המשיכו להוריד שיערות בפנים באמצעים של מריטה.

עד המצאת מכשיר ה SHR הסרת שיערות בלייזר בפנים נחשבה לדבר בלתי אפשרי. עוצמת הלייזר נחשבה לחזקה מידי עבור עור הפנים והיה כמובן חשש לפגיעה בעיניים. טיפולי לייזר היו אסורים לשימוש על עור הפנים מחשש לכוויות, צלקות ושאר תופעות לוואי.

הסרת שיער בעור הפנים – מהפכת ה SHR

מכשיר ה Super Hair Removal  חולל מהפכה בתחום הסרת שיער בלייזר או אפילו שתי מהפכות. המהפכה הראשונה הייתה לגבי אפשרויות הטיפול בבעלי עור כהה (נושא למאמר בפני עצמו), המהפכה השנייה הייתה בתחום הסרת השיער בפנים.  ה SHR עושה שימוש בקרן לייזר בעלת עוצמה נמוכה המתאימה לעור הפנים. אמנם עדיין לא ניתן לטפל באזור העיניים, אך בהחלט ניתן להסיר שיערות מהאזורים המבוקשים ביותר בעור הפנים. בניגוד לשיטות מסורתיות של הסרת שיער בעור הפנים, שהן כואבות מאוד, הסרת שיער בעזרת SHR מעור הפנים כלל אינה כואבת. על מנת להסיר את השיער בצורה מוצלחת יש להתמיד בסדרת טיפולים, אך כבר מהטיפול הראשון תחושו בתוצאות משביעות רצון.

מעכשיו לא צריך לסבול ולהסיר שיערות בפינצטה, מעכשיו ניתן לעשות הסרת שיער לצמיתות גם בעור הפנים וליהנות מפנים חלקות כפי שתמיד רצית. גם נשים וגם גברים מגעים להסרת שיער בפנים וכולם נהנים מהתוצאות כבר מהטיפול הראשון.

לאחר הסרת שיער – ואין זה משנה באיזו שיטה זה בוצע, עשויה להופיע אדמומיות על העור. על מנת לטפל בכך ובעוד תופעות לוואי שעלולות לצוץ, מומלץ להשתמש בתכשירים טבעיים בלבד. הכירי את פרפקט טריטמנט – חברה המפתחת ומייצרת מוצרים קוסמטיים פרה-קפואיים, הנבדקו קלינית והוכחו כיעילים בהמון מקרים לטיפול בעור ופתרון בעיות שונות. באתר ניתן למצוא מידע רב על מוצרי החברה.

 

ההשקעה בכל פרט לקראת החתונה כוללת את השיער

החלטת שאת רוצה להתחתן ואת רוצה להיות הכלה הכי יפה שיש? אם כך, את חייבת לדעת שההשקעה בהופעה החיצונית שלך לא יכולה לחכות לרגע האחרון. להמשיך לקרוא ההשקעה בכל פרט לקראת החתונה כוללת את השיער

מתכוננת לאירוע? שקלי לעשות טיפול בפיגמנטציה לפני כן

פיגמנטציה זה ללא ספק אחד מהדברים שיכולים להשפיע באופן מהותי ביותר על איך שאת נראית, ואם חשוב לך להשקיע בהופעה החיצונית שלך, כדאי יהיה שתעשי טיפול בפיגמנטציה. להמשיך לקרוא מתכוננת לאירוע? שקלי לעשות טיפול בפיגמנטציה לפני כן

למה ילדים כל כך אוהבים להתאפר

איפור ילדים היא אחת מהאטרקציות הפופולאריות ביותר בקרב אירועים ילדים – ובדגש על ימי הולדת. הילדים אוהבים שמאפרים אותם כי הם יכולים להתחפש לאחת מהדמויות האהובות עליהן – בדרך כלל גיבור ילדים כזה או אחר, או שיציירו עליהם בעל חיים או חפץ כלשהו. להמשיך לקרוא למה ילדים כל כך אוהבים להתאפר

איפור כלות מקצועי בעיר הגדולה

ניתן לומר כי העיר תל אביב היא מרכז העסקים, התרבות, אנשי המקצוע, התיירות וכל דבר אחר אשר עולה בראש. העיר תל אביב היא מטרופולין וככזאת היא בעלת שם בתחומים רבים, דבר אשר כולל גם את תעשיית החתונות, עיצוב השיער, איפור כלות ועיצוב של שמלות כלה. להמשיך לקרוא איפור כלות מקצועי בעיר הגדולה